PRECYZJA-BIT

Print
Logo
      PRECYZJA-BIT

Address: Grunwaldzka 207, 85-451 Bydgoszcz, Poland Logo ISSA
Phone: +48-52-3259360
Fax: +48-52-3259362
E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
 

There are no translations available.

PRECYZJA-BIT powstała 1996 roku. została wydzielona z firmy Spółdzielnia PRECYZJA, jak pozostałe spółki z Grupy PRECYZJA.

Aktualnie firma funkcjonuje w następujących obszarach:

 • administrowanie siecią wewnętrzną i dostępem do internetu głównie dla firm z Grupy PRECYZJA,
 • administrowanie wspólną dla całej Grupy stroną internetową,
 • produkcja i serwis kalorymetrów do pomiaru ciepła spalania paliw,
 • import, sprzedaż i serwis analizatorów spalin i dymomierzy czeskiej firmy ATAL,
 • sprzedaż i serwis różnych testerów diagnostycznych i specjalizowanych elektronicznych narzędzi diagnostyczno-naprawczych przeznaczonych do warsztatów samochodowych,
 • sprzedaż i serwis urządzeń czyszczących, myjących i sprzątających różnych producentów.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie wytwarzamy, wykonane w najnowszej technice mikroprocesorowej i komputerowej, kalorymetry przeznaczone do pomiaru ciepła spalania paliw i oznaczania ich wartości opałowej. Wykorzystywane są one zarówno do paliw tradycyjnych jak i różnych tzw. alternatywnych produktów: biopaliw, paliw z biomasy, różnych odpadów poprodukcyjnych itp., substancji nietypowych pochodzenia organicznego oraz różnych związków syntetycznych. Nasze kalorymetry spełniają warunki norm, posiadają najwyższą wymaganą dokładność pomiaru przyrostu temperatury i jako produkt polski mają przystępną cenę. Dzięki tym cechom pozwalają nam na skuteczne konkurowanie z czołowymi firmami niemieckimi i amerykańskimi.

Od 2000 roku jesteśmy generalnym i wyłącznym przedstawicielem, na rynku polskim, czeskiej firmy ATAL wchodzącej w skład francuskiej Grupy ACTIA, oferując bardzo dobre produkty w postaci: analizatorów spalin, dymomierzy. Produkty te posiadają odpowiednie świadectwa i certyfikaty wymagane w Unii Europejskiej, dzięki czemu spełniają wszystkie wymagania umożliwiające ich stosowanie w Stacjach Kontroli Pojazdów zarówno stopnia podstawowego jak i okręgowych.
Warsztatom samochodowym, choć nie tylko, oferujemy ponadto odsysacze spalin będące doskonałym uzupełnieniem analizatorów spalin i dymomierzy. Ich bardzo wysoka skuteczność i wygodna konstrukcja umożliwia zastosowanie niemalże w każdych warunkach. Sprzedajemy również testery (skanery) diagnostyczne, specjalizowane elektroniczne narzędzia warsztatowe i inne narzędzia wspomagające pracę serwisów samochodowych. Stale rozszerzamy naszą ofertę dedykowaną właśnie takim warsztatom.

Od 2002 roku funkcjonujemy również w branży czystościowej tj. na rynku urządzeń i maszyn czyszczących, myjących i sprzątających. Uczestnicząc czynnie w tym sektorze rynku PRECYZJA-BIT w osobie prezesa firmy została członkiem Polskiego Stowarzyszenia Czystości, a od 2003 roku również międzynarodowego stowarzyszenia ISSA Interclean. Oprócz sprzedaży samych maszyn i urządzeń oferujemy również do nich odpowiednią chemię, narzędzia, akcesoria i części. Prowadzimy również wypożyczanie niektórych maszyn, a także świadczymy na nich usługi. Jako podmiot całkowicie niezależny od producentów maszyn przeznaczonych dla tej branży, promujemy tylko rozwiązania najlepsze, sprawdzone i tylko takie, które charakteryzują się wysoką niezawodnością oraz mają zagwarantowany dobry serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Dla nas priorytetem jest zadowolenie polskiego klienta i stałe z nim partnerstwo, a nie partykularny, czasowy i często nieprzewidywalny interes jakiegoś konkretnego producenta.

Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie uwagi, które pomagają nam jeszcze lepiej spełniać pokładane w nas oczekiwania. Promujemy lojalnościowy system współpracy polegający na tym, że jeśli jest tylko taka potrzeba, to w pierwszej kolejności korzystamy z ofert firm, które są naszymi klientami. Handel wzajemny jest najlepszą formą współpracy.


Staff:

Waldemar Redmann

President

M.Sc. Eng. Waldemar Redmann

phone: +48-52-3259360
e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it